TÁMOP-3.2.13-12/1-2012-0042

A KENTAUR Kulturális Egyesület tanórán kívüli tevékenységének továbbfejlesztése

A projekt a hajdúhadházi székhelyű Kentaur Kulturális Egyesület koordinálásával valósul meg. Az egyesület céljai: kulturális és szabadidős rendezvények szervezése, alkotóművészet támogatása valamit kulturális rendezvények lebonyolítása. 12 az Észak-Alföldi régióban található intézménnyel együttműködve különböző összesen 30 kulturális és művészeti nevelés kialakítását szolgáló program rendszeres megvalósításával. Ami hozzájárul az intézmények ifjúságának személyiségfejlődéséhez és képességeik kibontakozásához. A programok egy részét az egyesület saját, más részüket külső szolgáltató igénybevételével valósítja meg.