Bemutatkozunk

Az Egyesületet 1998-ban alapítottuk azért, hogy régiónk szerves, versenyképes részévé váljon, és ennek érdekében végezze a tevékenységeket. Együttműködünk helyi szervezetekkel, intézményekkel. Gyermek- és ifjúságvédelmi és kulturális tevékenységeink vannak.

Az egyesület céljai megvalósítása érdekében az alábbi tevékenységeket folytatja: kulturális rendezvények szervezése és lebonyolítása, képességfejlesztés. Tapasztalataink azt mutatják, hogy az szervezetek intézmények közötti együttműködés elengedhetetlen céljaink megvalósításához.